🎉 Tot 70% korting op geselecteerde artikelenBekijk sale
HomeWinkel

Vloerkleed Tenere Très anthracite - Elitis

Product image 1
1 / 6
+1

Vloerkleed Tenere Très anthracite - Elitis

Dit prachtige kleed van Elitis is verkrijgbaar in verschillende maten. Mooi als loper in de hal of langs je bed, maar ook een prachtig vloerkleed voor bij de bank. Door de mogelijkheden van verschillende maten en kleuren is het kleed op veel verschillende plekken toepasbaar in huis.

Op aanvraag ook op maat verkrijgbaar. 

Op aanvraag ook op maat verkrijgbaar. 

Selecteer Maat
Vanaf $191.31

Origineel: $546.61

-65%
Vloerkleed Tenere Très anthracite - Elitis

$546.61

$191.31

Description

Op aanvraag ook op maat verkrijgbaar. 

Vloerkleed Tenere Très anthracite - Elitis | Valk at Home